KONST / Litografier / Färglitografi 13027071
nr 1302 7071
Färglitografi
Nilsson & Knall, Gamla Stan. Signerad, numrerad 309/360. Motivet: 46x60cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 januari 2020
kl 18:08:52
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm